top of page

Riigi juhtimiskonverents “Jah, aga…” tõstab fookusesse koostöö10. novembril Tallinnas toimuvjuhtimiskonverents “Jah, aga…” aitab leida riigi keskastmejuhtidel viise, kuidas suurendada koostööd sektori kõigil tasanditel - iseendaga, oma meeskonna ja organisatsiooni kui kogu sektori sees. Konverentsile registreerumine on riigi keskastmejuhtidele avatud 1. oktoobrini Riigitöötaja iseteenindusportaalis.


Selleks, et Eesti oleks uuendusmeelne, usaldusväärne ja inimkeskne riik, on aina enam vaja teha koostööd viisidel, mida me varem ei ole kogenud. Koos tegutsedes oleme paremad kaaslased nii endale, oma tiimile ja organisatsioonile kui Eesti inimestele. Kuidas koostöös paremate tulemuste ja teenusteni jõuda, sellest tänavusel konverentsil räägimegi.


Jah, aga…? 

Just nii! Oma töös ei saa me sageli jälgida ainult oma ametikohale määratud ülesandeid ja volitusi. Aidata ju tahaks, aga töölauale vaadates tahaks tihtipeale öelda “Jah, aga…”: “Jah, aga see pole päris meie vastutusala”, “Jah, aga ainult meist ei piisa”. Kuidas seda aga teha? 


Esinejad avalikust ja erasektorist

Konverentsil jagavad kogemusi kõnelejad nii Eestist kui välismaalt, nii avalikust, erasektorist kui ka vabakonnast. Alustuseks võtavad sõna juhid nii Eestist kui välismaalt ja kuulata saab nii era- kui avaliku sektori tegijate kogemusi viimase aja edukamatest koostööprojektidest. Konverentsipäeva lõpetuseks on aga kõigil võimalus osaleda töötoas, kus võetakse ette juhtimise proovikivid ja võimalused. Konverentsi täispika programmiga saab tutvuda siin.


Loomulikult ei puudu konverentsilt ka meelelahutuslik programm, võimalus külastada Fotografiska vastavatud näituseid ning omavahel kogemusi vahetada ja kolleegidega paremini tuttavamaks saada.


Pane end kirja!

Koolitusele eelregistreerimine toimub läbi riigitöötaja iseteenindusportaali (RTIP) koolitusmooduli. Kui teie asutus ei ole riigitöötaja iseteenindusportaali kasutaja, siis kasutage registreerimiseks portaali avaliku vaadet. Konverentsile registreerimine on avatud 1. oktoobrini.


Konverentsi korraldab Riigi Tugiteenuste Keskuse tellimusel nõustamisettevõte Miltton New Nordics.
bottom of page